Ödeme Seçenekleri

Altınbaş Üniversitesi lisansüstü programlar için 3 farklı ödeme seçeneği sunulmaktadır. 
 

1 - NAKİT ÖDEME 


Program ücretini nakit ödemek isteyen Esentepe / Gayrettepe Yerleşkesi'nde ders alacak ve hafta içi programına kayıt olacak aday öğrenciler +%10 daha fiyat avantajından faydalanabilir.

AD - SOYAD / ÜNVAN ALTINBAŞ ÜNİVERSİTESİ 
BANKA DENİZBANK
ŞUBE İSTANBUL KURUMSAL
IBAN TR76 0013 4000 0096 8131 9000 01

- Ödeme açıklamasında öğrenci adı - soyadı ve program bilgisi yazılmalıdır.
- Hafta sonu yüksek lisans programlarında, Bakırköy yerleşkesinde görülen yüksek lisans programlarında ve hukuk yüksek lisans programlarında %10 nakit avantajı uygulanmamaktadır. 
- Nakit ödemeler enstitü çalışanları tarafından kesinlikle elden alınmamaktadır. Banka bilgilerine istinaden ödemeler gerçekleştirilir.
-İşlemlerin hızlanması için ödeme dekontu lisansustutanitim@altinbas.edu.tr mail adresine gönderilmelidir.
 
2 - KREDİ KARTI İLE ÖDEME

Program ücretini kredi kartı ile ödemek isteyen aday öğrenciler anlaşmalı bankalar üzerinden ödeme gerçekleştirebilir.

- Sanal POS ile Kredi Kartına Taksitle Ödeme: Anlaşmalı bankalar üzerinden 12 ay vade farkı olmaksızın ödeme gerçekleştirilmektedir.İşlem tamamlandığında makbuz/slip saklanmalıdır ve lisansustutanitim@altinbas.edu.tr e-posta adresi ile paylaşılmalıdır. 
- Bonus
- World
- Maksimum
- Axess
- Paraf
- CardFinans

Sanal POS ile Kredi Kartından Taksitle Ödeme İçin Tıklayınız!


Sanal POS, orijinal evraklarınız ile kayıt işlemlerinin tamamlanmasından sonra aktif hale gelecektir. Evraklarınızın tam olmaması durumunda öğrenciliğiniz kesinleşmeyecektir.

- Tek Çekim Ödeme: Tek çekim ödemelerinizde Esentepe / Gayrettepe Yerleşkesi'nde hafta içi programına kayıtlanan aday öğrenciler +%10 fiyat avantajından faydalanmaktadır. 
Hafta sonu yüksek lisans programları, Bakırköy yerleşkesinde görülen yüksek lisans programları,  hukuk yüksek lisans programlarında %10 nakit avantajı uygulanmamaktadır. 
 
3 - ANLAŞMALI BANKA ÜZERİNDEN KMH HESABI İLE ÖDEME:

Altınbaş Üniversitesi'nin anlaşmalı olduğu Denizbank aracılığıyla 12 ay “vade farkı olmaksızın” eşit taksitlerle aday öğrenciler ödemeleri gerçekleştirebilir.

Denizbank Eğitim Kredisinde 18 ay ve 24 ay taksit seçeneklerini değerlendirerek kredi kullanabilir. Bu kredi okul ile ilişkili olmamakla birlikte düşük faiz oranları ile sunulmaktadır.

Denizbank Florya Şubesi Yetkilisi:
0212 574 17 66 - Dahili 170-171-172-174
FloryaSubeGrubu@denizbank.com


Ücret iadesi, ilgili mevzuatlar çerçevesinde yapılır. Öğrencinin ödemelerini gerçekleştirmesi ve Yüksek Lisans Kaydını yapması sonrasında muhtelif nedenlerle kaydını iptal ettirmek istemesi veya programdan ayrılmak istemesi durumunda ilk 15 gün içerisinde eğitim ücretinin %25’i kesilerek ücret iadesi yapılacaktır. Daha sonra yapılacak kayıt iptallerinde ücret iadesi yapılmayacaktır. Öğrenci bu şartı peşinen kabul ettiğini gayrikabili rücu beyan ve taahhüt eder. 

Hemen Başvur

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri için Tıklayınız.